IVANA DJERISILO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XIX SVETSKA LIGA 2008

+6
_AnaNS_
tijanaj.
Zole
danijela
Dada
jass
10 posters

Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  jass Čet Jul 03, 2008 5:52 pm

Momci sutra igraju u Pioniru sa Brazilom, pa ko moze neka dođe. Karta nije skupa, oko 200 din, čini mi se. Dođite sigurno će biti dobar meč i super atmosfera... Basketball cheers Basketball cheers
Cool
jass
jass

Broj poruka : 27
Godina : 37
Location : space
Datum upisa : 26.11.2007

https://www.facebook.com/people/Jasmina_Vini/531839699

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Dada Ned Jul 06, 2008 11:54 pm

Srbija je konacno pobedila Brazil Very Happy Svaka cast momcima cheers
Dada
Dada

Broj poruka : 79
Godina : 33
Location : Valjevo
Datum upisa : 29.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  danijela Pon Jul 07, 2008 12:08 am

Nakon 10 godina!!! Pa hvala ti boze...Svaka cast momcima i HVALA im za ovu pobedu!!

Ovo su jako,jako dobre priprime za nas i nase zivce...uskoro sledi Olimpijada...heheheh Wink

SRBIJAAAAAAAA I love you
danijela
danijela

Broj poruka : 98
Godina : 35
Location : Zug (Ch), Aleksandrovac (Srb)
Datum upisa : 09.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Zole Pon Jul 07, 2008 12:40 am

Fantastična pobeda!!!! Bravo momci, druga postava je odradila majstorski posao!
Starčević - moj levak - legenda!!! Ali, svaka čast svima. Još jednom se pokazalo da je Spens hram odbojke!
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  tijanaj. Pon Jul 07, 2008 12:54 am

Ljudi bilo je fenomenalno,kao i uvek napravili smo sjajnu atmosveru,momci nisu mogli izgubiti.
Ovako nesto se ne desava svaki dan...ostala sam bez glasa od deranja ali vredelo je. Wink
SRBIJAAAAAAA


Poslednji izmenio tijanaj. dana Pon Jul 07, 2008 1:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  _AnaNS_ Pon Jul 07, 2008 1:52 am

POBEDA!!!! cheers cheers Nema sta, na SPENS-u se mora pobediti!!! Vecito je extra atmosvera i zestoko uvek bude
Glas sam izgubila od dranja, dlanovi me boleli ali neka vredelo je! Za pobedu sve! Konacno da su i oni pali!!
_AnaNS_
_AnaNS_

Broj poruka : 69
Godina : 32
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Shomy Pon Jul 07, 2008 3:13 am

Koo0o0o0o00o0nacnooo pobeda!!!svaka cast momcima tako se igra...mada mislim da je 2. postava odradila veci deo posla Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Shomy

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  dalibor Pon Jul 07, 2008 2:07 pm

BRAVO MAJSTORI!!!!!!!!!
dalibor
dalibor

Broj poruka : 21
Godina : 38
Datum upisa : 01.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Isi#11 Pon Jul 07, 2008 6:49 pm

EXTRA!!!!!IT WAS GREAT!
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Sandra #13 Uto Jul 08, 2008 2:56 am

evo i ja cestitam momcima....igrali su fenomenalno...i zasluzili pobedu....
Sandra #13
Sandra #13

Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : Vranje
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Dada Sub Jul 19, 2008 1:44 am

Svaka cast momcima na jos jednoj pobedi Very Happy lol!
Dada
Dada

Broj poruka : 79
Godina : 33
Location : Valjevo
Datum upisa : 29.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Dada Sub Jul 19, 2008 11:25 pm

Jos jedna pobeda.Svaka cast nasim momcima.Odlicna igra i sasvim zasluzeno idu u Rio cheers Very Happy
Dada
Dada

Broj poruka : 79
Godina : 33
Location : Valjevo
Datum upisa : 29.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Zole Ned Jul 20, 2008 12:24 am

Bravo momci, sve čestitke na pobedi!
Majstorski ste odradili ova dva meča, i potpuno zasluženo izborili učešće na finalnom turniru. Najviše mi je drago zbog Nikole Grbića, iz dobro poznatih razloga... Uživaj Nikola legendo, brzo će kraj.....
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty XX Svetske lige 2009.

Počalji  tijanaj. Pet Dec 19, 2008 3:45 pm

Jubilarni, 20. Finalni turnir Svetske lige 2009. odigraće se u Beogradskoj Areni od 22. – 26. jula, saopštio je FIVB. Odbojkaški savez Srbije će drugi put biti organizator završnice jednog od najeminentnijih takmičenja pod okriljem FIVB.

U žestokoj konkurenciji za organizatora ovog takmičenja sa SAD i Kinom, Srbija je uspela da se izbori za domaćina Finalnog turnira XX Svetske lige 2009. Formula učešća je ostala nepromenjena, pa će na Finalnom turniru učestvovati Srbija, organizator, četiri pobednika grupa iz prve faze takmičenja, kao i reprezentacija koja će dobiti „specijalnu pozivnicu“ FIVB.
Đidžong Vei, predsednik FIVB, bio je izuzetno srećan što će se vrhunac jubilarne, 20. Svetske lige odigrati baš u Srbiji, posle nezaboravnog Finalnog turnira Svetske lige 2005. godine i daleko hvaljene beogradske dvorane Arena.

Frančesko Franki, predsednik Saveta Svetske lige, izjavio je:
- Srbija je bila suočena sa velikom konkurencijom – SAD i Kinom u kandidaturi za organizaciju finala ovog prestižnog takmičenja i upravo je ogromna zasluga Odbojkaškog saveza Srbije što su upravo oni izabrani za organizatore i domaćine.

Aleksandar Boričić, predsednik Odbojkaškog saveza Srbije i Izvršni potpredsednik FIVB, naglasio je:
- Zaista smo veoma zadovoljni što nam je data mogućnost da budemo domaćini Finalnog turnira Svetske lige. Svi ljubitelji odbojke u Srbiji su se nadali da će im se pružiti prilika da ovu spektakularnu predstavu ponovo vide u beogradskoj Areni. Izuzetno smo ponosni na Ministarstvo za sport, našu Vladu i grad Beograd, kao i sve naše sponzore koji će omogućiti da se san svih naših navijača obistini.

Na svom godišnjem sastanku u septembru ove godine, Savet Svetske lige je odlučio da 2009. godine u ovom takmičenju Argentina i Holandija zamene Španiju i Egipat. Ostale ekipe koje će nastupiti u takmičenju 16 najboljih su Srbija, koja je zauzela drugo mesto u ovogodišnjem takmičenju, prošlogodišnji pobednik SAD, osmostruki pobednik Italija, sedmostruki pobednik Brazil, Poljska, Venecuela, Kina, Rusija, Japan, Kuba, Bugarska, Francuska i Koreja.
Svetska liga FIVB 2008 je postigla još jedan neverovatan uspeh sa čak 2.080 sati prenosa širom sveta (ne računajući obaveštenja u vestima), od kojih je 35 odsto bio prenos utakmica. Utakmica za zlato između SAD i Srbije u Rio de Žaneiru je emitovana u više od 100 zemalja sveta. Postignut je i novi rekord u pogledu posete. Ukupno je 665.000 posetilaca videlo 106 utakmica u interkontinentalnom i finalnom turniru, obarajući tako rekord od 649.000 iz 2001. godine.

Ovo je svakako veliko priznanje za Odbojkaški savez Srbije, jer dobiti organizaciju Finalnog turnira Svetske lige dva puta u roku od četiri godine je zaista veliki uspeh. S druge strane, mi ćemo biti rasterećni borbe u takmičarskom delu Svetske lige, jer smo već učesnici Finalnog turnira. To znači da možemo na utakmicama koje ćemo igrati u Srbiji da napravimo dobar uvod. Verujem da će utakmice u Beogradskoj Areni privući veliki broj ljubitelja odbojke i da će to biti izvaredna prilika i za nas da pokažemo koliko možemo. Naravno, imamo obavezu da se pred domaćim navijačima prikažemo u najboljem izdanju. – istakao je Igor Kolaković.

Ovo je još jedna pobeda srpske odbojke. Očigledno je da OSS uvažavaju u FIVB, da je organizacija Finalnog turnira Svetske lige 2005. dala rezultate. To je ujedno i potvrda da je organizacija Finalnog turnira pre četiri godine bila izuzetno uspešna. U svakom slučaju, dobro je što je Srbija već izborila učešće na Finalnom turniru. S druge strane, tradicija nije baš na strani organizatora, jer od 1995, kada je Holandija tirjumfovala kod kuće, domaćin Finalnog turnira nije osvojio Svetsku ligu. Međutim, tradicija je tu da bi se rušila. – naglasio je Nikola Grbić.

Fantastično. Lično, iznenađen sam i očekivao sam da će Finalni turnir biti u SAD. Siguran sam da će u Areni biti pravi spektakl. Dobiti organizaciju Finalnog turnira dva puta u tako kratkom roku, govori dovljno o tome koliko nas cene u svetu. Publika u Srbiji je već pokazala koliko voli i poznaje odbojku i siguran sam da ćemo zajedno ponovo napuniti Arenu, što je sjajno za odbojku u Srbiji. Imamo dovoljno vremena da se pripremimo, ali sigurno je da ćemo se potruditi da iskoristimo priliku i napravimo što bolji rezultat pred našim navijačima. Imamo ekipu koja je u svetskom vrhu, ali takođe, poznato je da u duelima sa ekipama istog kvaliteta uvek odlučuju nijanse. Mislim da je era Brazila završena i da sada osam reprezentacija konkuriše za najviši plasman na velikim takmičenjima. Imamo veliku priliku da uz pomoć publike probamo da ostvarimo najbolji plasman do sada. – u jednom dahu je ispričao Andrija Gerić.

Jednom smo napunili Arenu i verujem da to možemo da uradimo opet. Sigurno da je velika stvar što ćemo biti domaćini, ne samo zbog obezbeđenog učešća, već i zbog činjenice da ćemo mirnije igrati u takmičenju po grupama. Biće to prilika da svi prijavljeni igrači igraju u Svetskoj ligi, što nije mala stvar. Iskustvo je potrebno mlađima, a odmor iskusnijima. Verujem da uz podršku navijača možemo da pružimo dobre partije, a videćemo hoćemo li uspeti da popravimo prošlogodišnji plasman. – precizirao je Ivan Miljković.

Na Finalnom turniru Svetske lige 2005, finalnom meču između Srbije i Crne Gore i Brazila prisustvovalo je rekordnih 18 240. gledalaca. Kapacitet Beogradske Arene za odbojkaške utakmice sada je 18 386 gledalaca.
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

XIX SVETSKA LIGA 2008 Empty Re: XIX SVETSKA LIGA 2008

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu