IVANA DJERISILO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

5 posters

Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  zmaja9 Čet Mar 12, 2009 10:10 pm

Ehej!Smile Cao svima.. Smile ...rekoh, mozda imate malo vremena za ovako nesto...
Dakle, malo je reci da sam ljubitelj odbojke... Smile
Odbojkom se nisam nikada bavila profesionalno ( mada me je prvim koracima u crvenoj zvezdi,naucila zorica bijelic...dok je jos bila tamo Smile )... i moram priznati, da jako patim zbog toga sto nisam bila odlucnija i ostala u onoj kockici 9x9!Smile ...ali evo prilike da uradim nesto za sport, koji igra posebnu ulogu u mom zivotu... Smile
Pomalo studiram arhitekturu...i radim Diplomski rad na temu “Nacionalni Odbojkaski Centar” u nasoj zemlji...Lokacija na kojoj ce se nalaziti je Kosutnjak-tacnije, parcela na teritoriji Republickog zavoda za sport. Taj Nacionalni centar bi bio namenjen iskljucivo odbojkasima i odbojkasicama. Znaci, nije visenamenski, pa da tu bude u sklopu jos sportova! U igri je dvoranska odbojka, odbojka na pesku i sedeca (paraolimpijska) odbojka. Sve selekcije...od petlica do seniora! Smile Pored glavne hale u zatvorenom, sa salama za treninge, teretanom, bazenom... tu su i tereni na otvorenom. Pa sve to isto i za beach volley...onda, trim poligon sa stazom za trcanje...Upravna zgrada Odbojkaskih Saveza...Kompleks paviljona za smestaj sportista...
Znaci, zamislite zemljiste, na kojem je sve dozvoljeno! Wink na sta da obratim paznju, a sto je karakteristicno za odbojkase? sta vam je sve potrebno na treninzima? na utakmicama? na pripremama? sta ste sve videli u inostranstvu, a da vas je ostavilo bez teksta? mozete i da detaljisete (srafovi na svetiljkama u obliku odbojkaske lopte, specijalne klupe, isarani ili valoviti zidovi za vezbanje pojedinih elemenata igre...Smile )...da predlazate oblike-forme zgrada...dajete namenu prostorijama, izvoljevate...ovo je nesto sto je namenjenio svima vama, kojima je odbojka zivot!Smile
Draga moji, Djero... Smile , pisite sve sto vam padne na pamet! Neka ucestvuje jos neko iz Vasih timova, sveta odbojke...ako znate za neku knjigu, koja bi mi bila od koristi, preporucite osobu kojoj da se javim (na bilo koji nacin) – vi javite! A ja cu se potruditi, da isprojektujem svima nama RAJ! Smile
...Svi vi koji cete ucestvovati u ovoj maloj “anketi”, bicete pomenuti u animaciji (video prezentacija), kao “strucni saradnici” na mojoj odbrani Diplomskog rada. Smile
Cujemo se, Pozdrav! Smile *******

zMaja9! Wink

zmaja9

Broj poruka : 3
Godina : 41
Location : Bg
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  tijanaj. Pet Mar 13, 2009 1:11 am

Cao,pre svega dobrodosla na forum !!!
Ideja o Nacionalnom Odbojkaskom Centru je fenomenalna...mislim da to odbojka kao jedan od najuspenijih srpskih sportova zasluzuje i iskreno se nadam da ce se ta ideja uskoro realizovati.
Puno pzdrava Smile
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  zmaja9 Pet Mar 13, 2009 10:52 pm

...Smile hvala na dobrodoslici! Wink ..ajde,ajde! posto si trenutno jedina...moram malo tebe da maltretiram! Wink nadam se, da ce se i ostali uskoro javiti! Smile ...ideja o nacionalnom odbojkaskom centru definitivno postoji...i ja verujem, da ce i to uskoro doci na red! mi sad mozemo da mastamo i nadamo se, da ce se bas nase ideje realizovati u tom projektu! Wink zato, predlazite kako vi zamisljate izgled tog kompleksa! svaka ideja je dobrodosla! Smile danas u nekom obicnom diplomskom radu, sutra mozda vec u javi! Wink
pozdrav!Smile

zmaja9

Broj poruka : 3
Godina : 41
Location : Bg
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Pozdrav!

Počalji  Zole Pon Mar 23, 2009 6:55 pm

Pre svega da pozdravim novog člana i poželim dobrodošlicu na forum. Moram da pohvalim rad koji je započet, ali tu se i završavam pošto zaista mislim da nisam kompetentna za neke diskusije na tu temu. Činjenica je da obožavam odbojku, i da sam veliki navijač naših timova i nacionalnih timova, ali sam ja ipak košarkašica u duši i to je ono u čemu bih ti mogla pomoći. Ovako... ostavljam drugima da kažu nešto i doprinesu tvom radu. Zaista ti želim što uspešniji diplomski rad, srećno :-)
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  zmaja9 Uto Mar 24, 2009 12:38 am

Smile ...hvala na dobrodoslici i tebi zole! Smile i podrske znace! Smile ...mnogo je onih, koji misle da treba odustati od takvog kompleksnog zadatka...Smile
pozdrav za tebe! Smile

zmaja9

Broj poruka : 3
Godina : 41
Location : Bg
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  Sandra #13 Ned Mar 29, 2009 3:53 pm

Pozdrav novom clanu foruma a i ostalima Very Happy . Svidja mi se ideja o Nacionalnom odbojkaskom centru...svaka cast. Ali stvarno nemam nikakv predlog, jeste da treniram odbojku, ali nisam profesionalni igrac (ali se nadam da cu to jednog dana biti Smile ). Najbolje predloge ces cuti od profesionalce, koji su mnogo toga videli pa na osnovu toga mogu da predloze nesto, ja sam za sada neutralna, ali se nadam ne jos dugo Very Happy .
Pozdrav i srecno u daljem radu na ovoj fenomenalnoj ideji... ako bude neceg novog, ti nas obavesti Smile.
Sandra #13
Sandra #13

Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : Vranje
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  Isi#11 Uto Jul 14, 2009 5:18 am

Pozdrav za novog clana,i stvarno moram priznati da je projekat fenomenalan!Mislim zamisao,jer iskreno malo teze se moze sprovesti u delo.Ali,nista nije nemoguce i ja cu se potruditi da ti pomognem koliko god mogu.Pisacu pocetkom avgusta,jer sam sad na odmoru.Pozdrav Very Happy
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"... Empty Re: Predlog za "Nacionalni Odbojkaški Centar"...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu