IVANA DJERISILO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

+19
bojan ljubljana
deja93
Taca '95
AIda
dinosaur
mileeena10
Jeca
Dada
Jelena#12
jass
Andrijana
Isi#11
Žex
Zole
tijanaj.
dalibor
jaaaaa
Sandra #13
danijela
23 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  deja93 Uto Avg 19, 2008 6:25 am

Svaka cast na igri !!! Bile ste sjajne !

Sudija treba da promeni posao! Samo mi nije jasno kako neke "sudije" na svaki prigovor odgovore: "Moj posao je da sudim"??????????
deja93
deja93

Broj poruka : 248
Godina : 30
Location : NS
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Uto Avg 19, 2008 6:25 am

...pa valjda samo to znaju da kazu...

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Devojke, hvala vam!

Počalji  Zole Uto Avg 19, 2008 6:38 am

Šta reći, sem bravo! Pokazale ste da možete, da znate, nažalost pobeda je izostala... Bile ste jako blizu uspeha, sitnice su odlučivale. Opet faktor sreće nije bio na našoj strani. Cure, ali vaš osmeh nema cenu, videti vas nasmejane je najbolja kompenzacija za izgubljen poen ili meč. Šteta, velika šteta što je ovako ispalo na kraju, jer zaslužile ste medalju sa OI. Znam da bi ste vi bile najsrećnije da ste uspele u tome, ali mnogi su se našli na kontra strani, čak i neki od kojih se to najmanje očekivalo. Ostajete naše heroine, naše zlatne cure, i to ništa ne može da promeni! Još jednom bravo i budite ponosne na sebe!
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Uto Avg 19, 2008 9:54 am

Serbiangirl ::Šta reći, sem bravo! Pokazale ste da možete, da znate, nažalost pobeda je izostala... Bile ste jako blizu uspeha, sitnice su odlučivale. Opet faktor sreće nije bio na našoj strani. Cure, ali vaš osmeh nema cenu, videti vas nasmejane je najbolja kompenzacija za izgubljen poen ili meč. Šteta, velika šteta što je ovako ispalo na kraju, jer zaslužile ste medalju sa OI. Znam da bi ste vi bile najsrećnije da ste uspele u tome, ali mnogi su se našli na kontra strani, čak i neki od kojih se to najmanje očekivalo. Ostajete naše heroine, naše zlatne cure, i to ništa ne može da promeni! Još jednom bravo i budite ponosne na sebe!
U ovom odgovoru su sve pohvale i sve sto je pametno,tako da jos jednom svaka cast!!!Bravo,Serbiangirl!
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Uto Avg 19, 2008 9:57 am

Prvi nastup na Olimpijskim igrama srpske odbojkašice završile su u četvrtfinalu. Na putu našim devojkama isprečile su se trostruke osvajačice OI, čuvene Kubanke - 3:0 (26:24, 25:19, 26:24).

U utorak rano ujutru po našem vremenu, pred 12.000 nama naklonjenih gledalaca u "Kapital Gimnaziji", odbojkašice Srbije igrale su bolje nego u tri vezana poraza u grupnom delu takmičenja, ali su "žute minute" u svakom od tri seta na kraju dobro došle i onako favorizovanim i, još neporaženim igračicama sa Kube.

Olimpijske šampionke iz Barselone, Atlante i Sidneja (1992-2000) bile su nadomak gubitka prvog seta. Naše devojke su rezultatsku klackalicu na trenutak nagle na svoju stranu (23:22), ali onda osvojile jedan, a izgubile četiri poena od kojih je poslednji priča za sebe.

Ivana Đerisilo je krenula na jednu "ničiju" loptu iznad mreže, ali je istu nameravala da digne tehničar kubanske reprezentacije, što je bio dovoljan razlog za sudiju Ibrahima Al-Nama iz Katara da pokaže rukom ka polju Kubanki - 24:26.

Uzalud su se Đerisilo i kapiten Vesna Čitaković bunile, Al-Nama je bio neumoljiv.

Nesrećan gubitak prvog seta uticao je na samopouzdanje devojaka na startu drugog, kada su smušene, bez žara u očima i sigurnosti u rukama potpuno pale i podsetile na igru u porazima od Brazila, Rusije i Italije (0:3).

Kubanke su očas posla povele sa 4:0 i 12:4... Pokušavao je tada selektor Zoran Terzić da izmenama i tajm-autima spreči poptuni rezultatski i emotivni kolaps i donekle je uspeo, jer je rezultat u jednom trenutku iznosio 15:18.

Taj trenutak nije trajao dugo, rival je ubrzo imao vođstvo od 24:19 kada je Jelena Nikolić ispucala servis u aut - 0:2.

Sve što je ostalo našim devojkama je da u trećem setu spuste gard i zaigraju na sve ili ništa. U gotovo bezizlaznoj situaciji ruke su im se opustile, servis je počeo da zadaje problema Kubankama (16:16, 19:19), posle čega je Srbija konačno povela, prvi put od finiša uvodnog seta - 21:20.

Kubanac Antonio Perdomo zatražio je tada tajm-aut, ali se igra nastavila blokom naših igračica - 22:20.

Smeč Vesne Čitaković za 23:21 doveo nas je na dva poena od povratka u igru, ali... Nepun minut kasnije - Kubanske su došle do meč lopte - 23:24!

Gotovo u neverici, Terzić je zatražio predah i dao, ispostavilo se, poslednji savet svom timu. Nisu bronzane iz Atine 2004. godine iskoristile prvu, ali jesu drugu meč loptu, blokom - 24:26.

Posle 72 minuta lepe odbojke, Kubanke idu u polufinale, najmlađa ekipa na turniru kući...

Posle bronze na Svetskom i srebra na Evropskom prvenstvu, talentovana generacija srpskih odbojkašica nije uspela da donese još jednu medalju, ali ovo je, ruku na srce, bio maksimum Terzićevog tima u ovom trenutku.

(MONDO)
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Uto Avg 19, 2008 9:58 am

Terzić: Više nismo zaslužili
Utorak, 19. avgust 2008. 08:32
Selektor kaže da polufinale nismo zaslužili. Potpuno je u pravu, jer su naše najbolje odbojkašice svoj prvi olimpijski turnir završile sa dve pobede protiv nejakih i četiri glatka poraza protiv jakih.

Stoga je i eliminacija u utorak ujutru od Kube (3:0) u četvrtfinalu sasvim realan rezultat.

"Protiv Kube smo odigrali najbolju utakmicu na turniru, međutim tokom prve faze takmičenja nismo igrali kako smo zamislili da treba. Igra nam nije bila na očekivanom i željenom nivou i, najprostije rečeno, nismo ni zaslužili polufinale", izjavio je Zoran Terzić.

Uz čestitke Kubankama na današnjoj, ali i svim dosadašnjim utakmicama na olimpijskom turniru, naš selektor je naglasio da "ne bi bilo pošteno da posle serije slabih izdanja iz jedne ovako važne utakmice izađemo kao pobednici nad protivnikom koji je ceo turnir odigrao na veoma viskokom nivou".

Kapiten Vesna Čitaković je dodala da su sve igračice u timu protiv Kube pružile maksimum.

"Borile smo se, dale sve od sebe, ali smo i napravile nekoliko glupih grešaka. Sve u svemu, drago mi je što smo bili deo Olimpijskih igara", poručila je iskusna reprezentativka.

Libero Suzana Ćebić tvrdi da su "plave" još jednom dokazale da znaju da igraju odbojku i da je meč mogao da se završi i u korist Srbije.

"Ostaje žal za propuštenom šansom da se nađemo u polufinalu, ali šta je tu je. S obzirom na našu igru u poslednja tri meča, trebalo bi da nas raduje sve što smo pokazale protiv Kubanki", ocenila je Ćebić.

Stefana Veljković, koja je na poziciji srednjeg blokera uspevala da se suprotstavi trostrukim olimpijskim šampionakama, dodala je da je odigrala najbolje što je mogla, kao i sve igračice u timu, ali da to nije bilo dovoljno za prolaz u elitno društvo, dok je Jovana Brakočević Igre nazvala "velikim iskustvom".

"Ovo je najveće takmičenje, na njemu učestvuju sve zemlje i bore se za najprestižnije zlato. Sada znamo da moramo da igramo mnogo ozbijnije ukoliko nešto želimo da postignemo u ovako jakoj konkurenciji. Znamo gde smo grešile i to vise sebi ne smemo da dozvolimo ne samo na Olimpijskim igrama već na bilo kom takmičenju", kaže Brakočević.

Jelena Nikolić misli da bi uspeh u Pekingu bio veći da je naš tim u svakom meču igrao kao protiv Kube.

"Kubanke su jedan od favorita za medalju. Igrale smo ravnopravno sa njima i nemam za čim da žalim, barem u ovom meču. Što se celog turnira tiče, očito da je ovo bio naš maksimim u ovom trenutku", zaključila je Nikolić.

(Tanjug/MONDO)
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  danijela Uto Avg 19, 2008 11:10 am

Sta reci..zao mi je zbog izgubljenog meca i mogucoj borbi za medalju. Verujem da ste dali sve od sebe, sitnice su odlucivale, mogao se mec zavrsiti i u korist Srbije...ali na nasu zolost sreca je ovoga puta bila na strani Kubanki...vec je proslo 4h od zavrsetka utakmice i dalje mi je Sad na licu, ne mogu recima da opisem koliko zalim za ovaj poraz, manje zbog sebe vec zbog vas...Svejedno je bilo lepo gledati vas opet sa osmehom na licu..glavu gore devojke i budite ponosne na sebe, jer smo i mi ponosni na vas...I kao sto sam vec rekla, uz vas smo i kada dobijate i kada gubite!!! Uvek cete biti nase zlatne devojke...
danijela
danijela

Broj poruka : 98
Godina : 35
Location : Zug (Ch), Aleksandrovac (Srb)
Datum upisa : 09.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  tijanaj. Uto Avg 19, 2008 11:10 am

SRECO GDE SI ?! Neutral

Kakav mec...BRAVO devojke...Ovo je jos jedan dokaz da Srbija spada u sam svetski vrh sto se zenske odbojke tice.
Svaka cast na igri,na borbi,pozrtvovanju...pokazale ste da možete protiv svakog igrati i svakog pobediti...Kuba danas nije bila bolja samo je znala da iskoristi svoje iskustvo igranja ovakvih meceva.

Hvala devojke,hvala na osmehu,on je zaista nedostajao u prethodnim mecevima...i kad smo gubili poene bilo vas je fenomenalno videti onako nasmejane,motivisane,zeljne pobede.

Hvala jer ste na zaista sjajan nacin pretstavljali svoju zemlju na OI i postigle lep rezultat.

Vi ste PONOS SRBIJE !!!


PS: Ono nije bio prelaz preko mreze!!!
Boze kakvo sudjenje,svaka sumnjiva lopta je bila njihova...SRAMOTA.
Zasto uvek jedna lopta ili jedna 100-ka odlucuje na nasu stetu?
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  AIda Uto Avg 19, 2008 11:15 am

BRAVO DEVOJKE BILE STE SJAJNE!!
Ipak je ovo vase prvo ucesce na OI i veliki je uspeh stici do cetvrtfinala...
Very Happy Very Happy
AIda
AIda

Broj poruka : 37
Godina : 30
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Jeca Uto Avg 19, 2008 11:48 am

Bravo devojke,bile ste sjajne...ali sta da se radi...Sportska sreca je nedostajala...ali pokazale ste da su kubanke mogle da izgube mec...namucile ste ih u 1. i 3. setu! Da ste dobile lakse protivnice u cetvrtfinalu...bilo bi verovatno drugacije! Ali da sada ja ne lupam o tome...

Veliki je uspeh doci na OI(istorijski uspeh),uci u cetvrtfinale...zato budite ponosne na to...Naravno da smo svi mi zeleli,kao i vi,da vas vidimo sa nekom od medalja...ali nasa ekipa je mlada i verujem da ce uspeha biti jos mnogo...Mi smo uvek uz vas...glave gore!

Bilo je lepo ponovo videti osmehe na vasem licu... Very Happy To je nedostajalo u predhodnim mecevima...

P.S.Slozila bih se za sudjenje...jednostavno nemam komentar!

Ljubim vas sve...

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Vyq-samp0f
Jeca
Jeca

Broj poruka : 40
Godina : 37
Location : NS-ZR
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  bojan ljubljana Uto Avg 19, 2008 12:13 pm

Šteta No No No .

vidi se da su devojke pale na iskustvu ipak je to njima prvi OI. Ako bog da biče bolje u Londonu 2012 još sa Anjom Spasojević i još nekom mladom bombom koja če tad izbiti. Bičemo pravi za medalju. Možda i mi skoknemo tad do Londona. hahha zamisli jaaaa,tijanaj,serbiangirl,ja Very Happy ,ova mala iz Zvornika itd. Jamislim da bi bilo veselo. Twisted Evil
bojan ljubljana
bojan ljubljana

Broj poruka : 29
Godina : 38
Location : Ljubljana
Datum upisa : 13.06.2008

http://www.beli-orlovi.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  jaaaaa Uto Avg 19, 2008 1:21 pm

Svaki poen je ostao zapisan u istoriji odbojke i u nasim srcima, mada sam ja jedva prezivela mec.... Ma devojke sta da vam kazem, uz vas je i poraz pobeda!!!! Istorija ceka nastavak vasih uspeha!!!!
jaaaaa
jaaaaa

Broj poruka : 65
Godina : 38
Location : Loznica
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  mileeena10 Uto Avg 19, 2008 1:31 pm

Realno, i ovo je veliki uspeh!! Sta je tu je.. idemo dalje... Svi su od njih previse ocekivali, iako su najmladje tamo i prvi put su na OI, ali opet kazem da je i ovo uspeh!
Nego... malo me razocarala Jelena Nikolic, ne znam sta joj je bilo na turniru ali mogla je mnogo bolje da odigra svaku utakmicu. Ovo je druga tekma da ona pogresi servis na set loptu za protivnika.. (to je samo jedan primer..)

Ne znam da li se igra za plasman od 5 do 8 mesta.. ako se igra, nadam se da cemo uspeti makar malo da se priblizimo vrhu..
mileeena10
mileeena10

Broj poruka : 72
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.03.2008

http://www.okimlekmiki.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  bojan ljubljana Uto Avg 19, 2008 2:49 pm

Hahahha vidim neko se vratio iz Kine cheers
bojan ljubljana
bojan ljubljana

Broj poruka : 29
Godina : 38
Location : Ljubljana
Datum upisa : 13.06.2008

http://www.beli-orlovi.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Sandra #13 Uto Avg 19, 2008 5:16 pm

Sta da kazem posle svih vasih komentara....Ja sam zadovoljna kako su devojke odigrale mec, i veliki je uspeh sto su stigle do cetvrtfinala, i uopste na OI. Svaka im cast, trudile su se i dale sve od sebe, to pokazuje i rezultat sa danasnje utakmice. Naravno da smo uz vas i dalje, i uvek cemo biti!!! Very Happy
Sandra #13
Sandra #13

Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : Vranje
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  dinosaur Sre Avg 20, 2008 2:29 am

Ovo je bila istorijska prilika da dobra generacija odbojkasica
osvoji medalju. Za 4 godine ce se ovaj sastav dosta, ako ne
i u potpunosti izmeniti.

Ja sam razocaran i mogu samo da kazem da nisu pokazale
sta znaju ali nista cudno jer ova zemlja ne ulaze u sport
ni priblizno kao neke

dinosaur

Broj poruka : 7
Location : Zemun
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  deja93 Sre Avg 20, 2008 3:38 am

dinosaur ::Ovo je bila istorijska prilika da dobra generacija odbojkasica
osvoji medalju. Za 4 godine ce se ovaj sastav dosta, ako ne
i u potpunosti izmeniti.

Ja sam razocaran i mogu samo da kazem da nisu pokazale
sta znaju ali nista cudno jer ova zemlja ne ulaze u sport
ni priblizno kao neke

U pravu si da Srbija uopste ne ulaze u sport kao neke druge zemlje, ali isto tako mislim da ne treba da budes razoracaran u nase devojke... Trud se zaista video...
deja93
deja93

Broj poruka : 248
Godina : 30
Location : NS
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 1:05 pm

...ne mora da znaci da ce se sastav potpuno izmeniti,devojke su dosta mlade,vec sada...A i ako se sta izmeni,nadamo se da ce biti samo bolje...


Poslednji izmenio Bad3p dana Uto Okt 21, 2008 1:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  mileeena10 Sre Avg 20, 2008 1:12 pm

deja93 ::
dinosaur ::Ovo je bila istorijska prilika da dobra generacija odbojkasica
osvoji medalju. Za 4 godine ce se ovaj sastav dosta, ako ne
i u potpunosti izmeniti.

Ja sam razocaran i mogu samo da kazem da nisu pokazale
sta znaju ali nista cudno jer ova zemlja ne ulaze u sport
ni priblizno kao neke

U pravu si da Srbija uopste ne ulaze u sport kao neke druge zemlje, ali isto tako mislim da ne treba da budes razoracaran u nase devojke... Trud se zaista video...
Niko ne ulaze a svi znaju da se slikaju sa sportistima kada osvoje medalju!!
mileeena10
mileeena10

Broj poruka : 72
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.03.2008

http://www.okimlekmiki.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 1:15 pm

...Ma oni se slikaju zbog medalje,a ne sportista koji su uzdigli ovu drzavu do nebesa.Zna se sta se ovde ceni-propali fudbal,a i...zadrzacu comment...

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 1:19 pm

...ocekivano...


Poslednji izmenio Bad3p dana Uto Okt 21, 2008 1:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Sandra #13 Sre Avg 20, 2008 2:41 pm

Pobedili vaterpolisti.....idemo u polufinale.... Smile
Sandra #13
Sandra #13

Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : Vranje
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 3:03 pm

...bolje da ne prognoziram:).9:5,ubedljiva pobeda.Svaka cast,momci...

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  mileeena10 Sre Avg 20, 2008 6:46 pm

Bad3p ::...Ma oni se slikaju zbog medalje,a ne sportista koji su uzdigli ovu drzavu do nebesa.Zna se sta se ovde ceni-propali fudbal,a i...zadrzacu comment...
Dobro si me ispravio, slikaju se sa medaljama...
mileeena10
mileeena10

Broj poruka : 72
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.03.2008

http://www.okimlekmiki.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 6:56 pm

...Svim Srcem uz nase obojkase...Milena10,zenskog sam roda:)...pozZ...

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 7:17 pm

...


Poslednji izmenio Bad3p dana Uto Okt 21, 2008 1:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  bojan ljubljana Sre Avg 20, 2008 7:18 pm

Ma nek ide sve u tri lepe No No No . Izgubismo dobijenu utakmicu. Nebi mi bilo krivo da smo izgubili od bilo koga al od Amera to nemogu da zamislim. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bojan ljubljana
bojan ljubljana

Broj poruka : 29
Godina : 38
Location : Ljubljana
Datum upisa : 13.06.2008

http://www.beli-orlovi.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  tijanaj. Sre Avg 20, 2008 7:27 pm

Opet...bili su tako blizu...7:4 i 9:7 pale

Sve cestitke nasim momcima na prikazanoj igri i borbi,niko im nista ne moze zameriti,dali su sve od sebe,ostavili srce na terenu.



Bravo za vaterpoliste,zelim im sve najbolje u polu-finalu...nadam se da ce pobediti SAD i plasirati se u finale a i bar tako vratiti Amerima za pobedu nad odbojkasima. Wink
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  danijela Sre Avg 20, 2008 7:38 pm

Ne verujem bre sta je ovo?!?!?!?! Zar tako lako prepustena prednost....to najvise boli, bili su tako blizu polu-finala.... Sad

NASOJ VATERPOLO REPREZENTACIJI PUNO SRECE PROTIV AMERA...UDRITE!!!!!!
danijela
danijela

Broj poruka : 98
Godina : 35
Location : Zug (Ch), Aleksandrovac (Srb)
Datum upisa : 09.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  mileeena10 Sre Avg 20, 2008 9:18 pm

Bad3p ::...Svim Srcem uz nase obojkase...Milena10,zenskog sam roda:)...pozZ...
ajoj hahaha IZVINI Smile)

sto mrzim 1/4 finala... Rolling Eyes
mileeena10
mileeena10

Broj poruka : 72
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.03.2008

http://www.okimlekmiki.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Sre Avg 20, 2008 9:28 pm

...Ma nema potrebe za izvinjenje,pozZ...

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Čet Avg 21, 2008 9:38 am

E pa kada nece,nece.Odbojkasi su imali pobedu u rukama!!!Ne mogu da verujem,mnogo mi je zao jer se vidi da su se borili i bas su zeleli da se plasiraju u polufinale...Ali sta je tu je,preostaje nam sam da svim srcem navijamo za vaterpoliste,koji ce RAZBUSITI usa-u Very Happy Napred Srbija!!!
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  sandrica#9 Pet Avg 22, 2008 7:12 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...Dokle vise ovi Amerikanci da budu bolji Sad Sad Sad

sandrica#9

Broj poruka : 31
Godina : 34
Location : KraljevO
Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Sub Avg 23, 2008 5:38 pm

Nema,stvarno nas ,,hoce,,!Prvo izgube i odbojkasi i vaterpolisti,pa se ponadamo da ce vaterpolisti odneti bronzu,ali !Sapic polomi nogu! Sad Neverovatno...Sapa,brzo se oporavi!
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  odbojkasica#3 Sub Avg 23, 2008 11:52 pm

E,do danas nikad lepsu odbojku nisam gledala...Brazil-USA (Z)
odbojkasica#3
odbojkasica#3

Broj poruka : 33
Godina : 31
Location : Ruma
Datum upisa : 29.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  deja93 Ned Avg 24, 2008 1:09 am

odbojkasica#3 ::E,do danas nikad lepsu odbojku nisam gledala...Brazil-USA (Z)

E da, stvarno odlicna igra... I zasluzena pobeda Brazila...
deja93
deja93

Broj poruka : 248
Godina : 30
Location : NS
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Bravo za Brazil!

Počalji  Zole Ned Avg 24, 2008 1:14 am

Finale koje je zaista bilo za uživanje! Odlična odbojka. Radovala sam se pobedi Brazilki kao da su naše cure igrale. A za treće mesto - oduvaše Kubanke kao što su one nas... Rekoh ja pušiće one Drinu umesto njihovih tompusa kao sećanje na zadnju pobedu protiv naših cura na OI...

Ne znam kad tačno cure kreću, ali u svakom slučaju - devojke dobrodošle kući!
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  odbojkasica#3 Ned Avg 24, 2008 1:18 am

deja93 ::
odbojkasica#3 ::E,do danas nikad lepsu odbojku nisam gledala...Brazil-USA (Z)

E da, stvarno odlicna igra... I zasluzena pobeda Brazila...

jeste,mada mi nesto bilo draze da Amerikanke pobede,ne znam zasto...
odbojkasica#3
odbojkasica#3

Broj poruka : 33
Godina : 31
Location : Ruma
Datum upisa : 29.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  odbojkasica#3 Ned Avg 24, 2008 1:19 am

Serbiangirl ::Finale koje je zaista bilo za uživanje! Odlična odbojka. Radovala sam se pobedi Brazilki kao da su naše cure igrale. A za treće mesto - oduvaše Kubanke kao što su one nas... Rekoh ja pušiće one Drinu umesto njihovih tompusa kao sećanje na zadnju pobedu protiv naših cura na OI...

Ne znam kad tačno cure kreću, ali u svakom slučaju - devojke dobrodošle kući!

Ma,neka su nase devojke samo osetile kako je na Olimpijadi,i eto njih za 4 godine na svecanom postollju Smile
odbojkasica#3
odbojkasica#3

Broj poruka : 33
Godina : 31
Location : Ruma
Datum upisa : 29.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Bad3p Ned Avg 24, 2008 1:21 am

Cool


Poslednji izmenio Bad3p dana Uto Okt 21, 2008 1:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bad3p

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  tijanaj. Ned Avg 24, 2008 10:31 am

Muska odbojkaska reprezentacija Amerike osvojila je zlatnu medalju na OI pobedivsi u finalu Brazil sa 3:1.
Rusija je 3,u borbi za bronzu je pobedila Italiju sa 3:0.

Ajd sad mi je bar malo lakse kad znam da smo u 1/4 finalu izgubili od buducih olimpijskih sampiona i da smo ih mi u toj utakmici najvise namucili od svih rivala sa kojima su igrali na turniru.


Bravo za nase vaterpoliste...i 3 medalja dolazi u Srbiju !

Srbija 6 - 4 Crna Gora
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty 3. medalja za Srbiju!

Počalji  Zole Ned Avg 24, 2008 10:48 am

Sve čestitke našim momcima za osvojenu bronzu i treću medalju za Srbiju na OI. Ono što je nas mučilo u prethodnim utakmicama, sad je prešlo na Crnogorce. Kako se samo Udovičić radovao na kraju, samo oni znaju kakvih sve emocija ima u njima, šta nose na duši... Ovo im je najveća nagrada za sve muke koje su ih pratile do sad. Bravo momci!

A što se tiče tih čuvenih Amera.... No comment što bi oni rekli. Dosadili su i Bogu i narodu, gde god se okreneš oni slave. A u tri lepe! Eno i u košarci vode protiv Španaca, tu su cure već odradile, plivanje, odbojka, fudbal, atletika..... I onda kažu - njihovi sportisti ne rade doping kontrole!? Pa nije ni čudo što je tako... Treba ostali da se povuku pa nek se takmiče sami sa sobom.
U svakom slučaju, našim sportistima hvala na trudu, London i sledeće OI će vrlo brzo. Kao i sad tako će biti i za 4 godine - svim srcem uz Srbiju!
Zole
Zole

Broj poruka : 148
Godina : 39
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  odbojkasica#3 Ned Avg 24, 2008 4:03 pm

Svaka cast delfinima,sjajan mec je bio..Tri medalje-pa nismo losi Smile
odbojkasica#3
odbojkasica#3

Broj poruka : 33
Godina : 31
Location : Ruma
Datum upisa : 29.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  tijanaj. Ned Avg 24, 2008 5:22 pm

Kakav kraj...Svaka cast Kinezi...CUDESNE OI !


Sve cestitke i za 92-e sportista iz Srbije koji su na pravi nacin pretstavljali svoju zemlju...DOBRODOSLI KUCI Smile
tijanaj.
tijanaj.

Broj poruka : 257
Godina : 37
Location : Backa Palanka
Datum upisa : 24.11.2007

https://www.facebook.com/pages/Ivana-Djerisilo/52972240197

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Dada Ned Avg 24, 2008 6:34 pm

Svaka cast nasim vaterpolistima............. Very Happy Svaka cast i nasim ostalim sportistima-dali su sve od sebe..........Bice bolje u Londonu Very Happy
Dada
Dada

Broj poruka : 79
Godina : 33
Location : Valjevo
Datum upisa : 29.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  AIda Ned Avg 24, 2008 10:42 pm

bravo Very Happy
AIda
AIda

Broj poruka : 37
Godina : 30
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Isi#11 Pon Avg 25, 2008 12:09 am

Sta da jos dodam pored svih lepih reci koje su vec recene,sem jos jednom svaka cast na fantasticnoj pobedi,i na muci se poznaju junaci,jer smo bez nekoliko igraca uspeli da se revansiramo Crnoj Gori!Bravo! Very Happy
Isi#11
Isi#11

Broj poruka : 143
Godina : 30
Location : Mali Zvornik
Datum upisa : 20.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008 - Page 4 Empty Re: OLIMPIJSKE IGRE - PEKING 2008

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu